ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через спад продажів у Миколаєві змінили директора пивзаводу "Янтар"

Колишній директор Миколаївського відділення компанії "САН ІнБев Україна"Віталій Марковський оголосив про відставку
Depo.Миколаїв
11 березня 2016 09:53
ФОТО: depo.ua
Через спад продажів у Миколаєві змінили директора пивзаводу "Янтар"
Через спад продажів у Миколаєві змінили директора пивзаводу "Янтар"

Вчора, 10 березня, тепер уже колишній директор Миколаївського відділення компанії "САН ІнБев Україна" (в минулому - пивзаводу "Янтар"), розташованого в Корабельному районі, Віталій Марковський зібрав менеджерів підприємства, щоб офіційно заявити про свій відхід з посади, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Корабелов.Інфо".

За словами працівників, на дошці оголошень підприємства раніше повідомлялося, що Марковський відсторонений від займаної ним посади. Сьогодні ж там з'явилося оголошення про те, що у заводу тепер буде новий директор - Сергій Грозов (за попередніми даними, він раніше вже працював на пивзаводі "Янтар").

Нижче вказано, що Сергій Грозов замінить на посаді Віталія Марковського, який прийняв рішення покинути компанію 11 березня 2016 року.

"Віталій проявив себе відповідальним керівником. Ми вдячні Віталію за його енергію, цілеспрямованість і внесок в розвиток нашого бізнесу і хочемо побажати йому успіхів у подальшій кар'єрі", - йдеться в тексті листівки-оголошення.

У той же час деякі представники миколаївського відділення компанії "САН ІнБев Україна" пов'язують відсторонення Марківського від керівної посади з тим, що останнім часом "завод пішов на спад".

 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв