Через Миколаїв у свята прямуватимуть додаткові потяги

Поїзди призначили на Трійцю і День Конституції до Івано-Франківська та Харкова
Depo.Миколаїв
16 червня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua
Через Миколаїв у свята прямуватимуть додаткові потяги
Через Миколаїв у свята прямуватимуть додаткові потяги

Для задоволення підвищеного попиту пасажирів на перевезення на Трійцю та до Дня Конституції призначено додаткові поїзди в напрямку півдня України. Починаючи з 18 червня, протягом літа через день буде курсувати пасажирський поїзд №260/259 "Миколаїв – Івано-Франківськ". Про Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі регіональної філії Одеської залізниці.

Потяг відправлятиметься з Миколаєва о 17:48 та прибуватиме до Івано-Франківська наступного дня о 13:19. З Івано-Франківська відправлення о 15:53, прибуття до Миколаєва наступного дня об 11:05. У поїзді є місця в купейних та плацкартних вагонах, а також вагонах класу люкс. Він прямує через станції Долинська, Миронівка, Бердичев, Славута, Броди, Львів.

Крім цього, до Дня Конституції курсуватиме додатковий поїзд №265/266 "Херсон – Харків". Відправлення із Харкова з 27 червня через день о 21:17 та прибуття до Херсона наступного дня о 10:56. Відправлення із Херсона з 28 червня через день о 14:47 та прибуття до Харкова о 4:54. У поїзді є місця в купейних та плацкартних вагонах. Поїзд прослідує через Миколаїв, Кривий Ріг та Дніпропетровськ.

Нагадаємо, що з липня через Миколаїв курсуватиме потяг "Інтерсіті".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв