У Миколаєві через депутата від БПП два будинки досі сидять без тепла

Залишається заблокованим доступ до підвального приміщення де перебувають труби, які необхідно ізолювати перед подачею тепла
Depo.Миколаїв
24 жовтня 2016 14:43
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві через депутата від БПП два будинки досі сидять без тепла
У Миколаєві через депутата від БПП два будинки досі сидять без тепла

Миколаївці звинуватили депутата міськради Ігоря Концового в затримці подачі тепла в два будинки по проспекту Богоявленському. Про це розповіла у "Фейсбуці" жителька будинку Лідія Василькова, повідомляє Depo.Миколаїв.

Жителі будинків зазначають, що депутат незаконно захопив підвал та, замурувавши двері, перекрив доступ до важливих комунікацій. Сам Концовий вирішувати проблему не поспішає: жителі розповіли, що він так і не приїхав. 

В той же час і від комунальників не вдається домогтися якихось дій.  ЖЕК, який обслуговує будинки, та Департамент ЖКГ від проблеми відхрещуються та перекидають відповідальність один на одного.

Наразі в будинках за адресою проспект Богоявленський, 41 і 41 а досі немає тепла, хоча в прилеглому будинку за адресою вул. Театральна (Васляева), 35 а опалення включили: "Причина очевидна, адже підвал, до якого немає доступу, розташований під будинком 41 а", - впевнена Лідія Василькова.

Варто додати, що мешканці проблемних будинків вже не перший рік судяться з депутатом Концовим та намагаються довести незаконність володіння підвалом.

У Миколаєві через депутата від "БПП" два будинки досі сидять без тепла

Нагадаємо, що у Миколаєві школярів відправили на канікули, через холодні батареї. Так, школа №3 не має досі опалення через прорив на вул. 3-й Слобідська, який ліквідовують цілодобово.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв