У Миколаєві через депутата від БПП два будинки досі сидять без тепла

Залишається заблокованим доступ до підвального приміщення де перебувають труби, які необхідно ізолювати перед подачею тепла
У Миколаєві через депутата від БПП два будинки досі сидять без тепла
У Миколаєві через депутата від БПП два будинки досі сидять без тепла

Миколаївці звинуватили депутата міськради Ігоря Концового в затримці подачі тепла в два будинки по проспекту Богоявленському. Про це розповіла у "Фейсбуці" жителька будинку Лідія Василькова, повідомляє Depo.Миколаїв.

Жителі будинків зазначають, що депутат незаконно захопив підвал та, замурувавши двері, перекрив доступ до важливих комунікацій. Сам Концовий вирішувати проблему не поспішає: жителі розповіли, що він так і не приїхав. 

В той же час і від комунальників не вдається домогтися якихось дій.  ЖЕК, який обслуговує будинки, та Департамент ЖКГ від проблеми відхрещуються та перекидають відповідальність один на одного.

Наразі в будинках за адресою проспект Богоявленський, 41 і 41 а досі немає тепла, хоча в прилеглому будинку за адресою вул. Театральна (Васляева), 35 а опалення включили: "Причина очевидна, адже підвал, до якого немає доступу, розташований під будинком 41 а", - впевнена Лідія Василькова.

Варто додати, що мешканці проблемних будинків вже не перший рік судяться з депутатом Концовим та намагаються довести незаконність володіння підвалом.

У Миколаєві через депутата від "БПП" два будинки досі сидять без тепла

Нагадаємо, що у Миколаєві школярів відправили на канікули, через холодні батареї. Так, школа №3 не має досі опалення через прорив на вул. 3-й Слобідська, який ліквідовують цілодобово.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв