ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Через аварію на водогоні миколаївці миють посуд талим снігом

Комунальні служби вже четверту добу не можуть ліквідувати аварію
Depo.Миколаїв
27 січня 2016 17:41
ФОТО: depo.ua

Причиною аварії став прорив труби на вул. 9-й Поперечній. Комунальники "розпанахали" новий асфальт та розрили величезну яму, на цьому всі роботи закінчилися. Люди змушені використовувати сніг, щоб помити посуд і не мають можливості здійснити елементарні процедури гігієни, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

“На вул. 9-й Поперечній в приватному секторі немає води через прорив водоканалу з неділі. Велися роботи ремонтні, які полягали в розкопці снігу, асфальту і землі. Комунальники з'ясували, що лопнула велика труба і кинули все. Картина маслом. Робітники і місцеві мешканці стоять і сумно дивляться в яму. Ніяких огороджувальних парканів, попереджувальних знаків. Перетин вул. Водопровідна і 9-та Поперечна перекопано, там де торік поклали новий асфальтик. Машини доїжджають до ями і буксують заднім ходом, колія одна. А по телефону "Водоканалу" взагалі сказали, що десь аварія і ціла п'ятиповерхівка без води, тому ви потерпіть ще... Ми топимо сніг і миємо посуд, ми брудні і злі “, - повідомляє читачка Світлана.

Пока що комунальні служби ніяк не відреагували на численній повідомлення місцевих жителів, акцентуючи увагу на те, що зараз є проблеми і поважливіше.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв