Бюджетна комісія вирішила не давати майже 900 тис. грн МФК "Миколаїв"

Депутати аргументували своє рішення тим, що футбольному клубу вже виділялись кошти, а інші види спорту вимушені виживати без фінансування
Бюджетна комісія вирішила не давати майже 900 тис. грн МФК "Миколаїв"
Бюджетна комісія вирішила не давати майже 900 тис. грн МФК "Миколаїв"

Бюджетна комісія не погодила додаткове фінансування МФК "Миколаїв" у розмірі 883 тыс. грн. Про це стало відомо під час засідання комісії сьогодні, 9 листопада, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости-N".

Заступник міського голови Євген Шевченко розповів, що кошти необхідні футбольному клубу для проведення планових зборів, закупівлю медико-відновлювальних засобів і транспортні витрати. При цьому, за словами Шевченко, на рахунку клубу ще є 594 тис. грн, а було всього виділено 2,5 млн грн.

Голова комісії Олександр Бернацький поцікавився, чому порушена процедура і немає офіційного запиту на додаткове фінансування. На що Євген Шевченко відповів, що лист надійшов тільки днями і як слід подати його ще не встигли, а сесія міськради вже завтра. Однак депутати не погодилися виділяти клубу кошти. Олег Крісенко нагадав, що в серпні, за рішенням сесії, клубу виділялися додаткові коштів на "нормальне харчування" команди.

Депутат Артем Грозов також нагадав, що в місті також багато проблем у спортивних школах, де часто банально не вистачає спортивного інвентарю. У результаті питання поставили на голосування - його підтримали лише три депутати. Також комісія рекомендувала підготувати з цього питання окремий проект рішення та винести його на сесію міськради.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв