Бюджетна комісія вирішила не давати майже 900 тис. грн МФК "Миколаїв"

Депутати аргументували своє рішення тим, що футбольному клубу вже виділялись кошти, а інші види спорту вимушені виживати без фінансування
Depo.Миколаїв
9 листопада 2016 19:51
ФОТО: depo.ua
Бюджетна комісія вирішила не давати майже 900 тис. грн МФК "Миколаїв"
Бюджетна комісія вирішила не давати майже 900 тис. грн МФК "Миколаїв"

Бюджетна комісія не погодила додаткове фінансування МФК "Миколаїв" у розмірі 883 тыс. грн. Про це стало відомо під час засідання комісії сьогодні, 9 листопада, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости-N".

Заступник міського голови Євген Шевченко розповів, що кошти необхідні футбольному клубу для проведення планових зборів, закупівлю медико-відновлювальних засобів і транспортні витрати. При цьому, за словами Шевченко, на рахунку клубу ще є 594 тис. грн, а було всього виділено 2,5 млн грн.

Голова комісії Олександр Бернацький поцікавився, чому порушена процедура і немає офіційного запиту на додаткове фінансування. На що Євген Шевченко відповів, що лист надійшов тільки днями і як слід подати його ще не встигли, а сесія міськради вже завтра. Однак депутати не погодилися виділяти клубу кошти. Олег Крісенко нагадав, що в серпні, за рішенням сесії, клубу виділялися додаткові коштів на "нормальне харчування" команди.

Депутат Артем Грозов також нагадав, що в місті також багато проблем у спортивних школах, де часто банально не вистачає спортивного інвентарю. У результаті питання поставили на голосування - його підтримали лише три депутати. Також комісія рекомендувала підготувати з цього питання окремий проект рішення та винести його на сесію міськради.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв