ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Службі автомобільних доріг Миколаївщини розповіли, куди планують витратити 324 мільйони

Серед планів дорожників - будівництво мосту у Троїцькому
Depo.Миколаїв
12 березня 2016 12:51
ФОТО: depo.ua
У Службі автомобільних доріг Миколаївщини розповіли, куди планують витратити 324 мільйони
У Службі автомобільних доріг Миколаївщини розповіли, куди планують витратити 324 мільйони

Служба автомобільних доріг озвучила мінімальні плани робіт на 2016 рік, серед яких і будівництво мосту та ремонт доріг. В цілому дорожникам затвердили 324 мільйони 576 тисяч 511 гривень, але поки не видали фінплан. Про це розповів голова обласної САД Олександр Антощук під час сесії облради сьогодні, 12 березня, передає Depo.Миколаїв.

Як стало відомо, САД планує будівництво мосту до села Восіятське та підходи по 500 метрів з кожного боку. Тендер планується провести після затвердження фінплану, а витратити збираються близько 28 мільйонів гривень. 

За словами Антощука, 100 мільйонів на ремонт перекритої траси Н-11, що повинен виділити Кабмін, пришвидшать роботи на місяць. Крім того, дорожники планують відремонтувати аварійний міст у Троїцькому в Новоодеському районі.

Голова обласної САД також відповів депутату Олександру Бондарю, який є одним з учасників групи з блокування дороги Н-11, що це не єдина аварійна траса і на її ремонт всі гроші виділити не можуть. Найближчим часом дорожники також збираються ремонтувати дорогу на Снігурівку та Очаків.

Депутати також уточнили, що на Н-11 нібито планувалося виділити 200 мільйонів, а не 100. Антощук відповів, що остання сума дозволить почати роботи вже з понеділка. Депутати наполягали, як саме будуть обирати ділянки для ремонту.

Як підкреслив голова обласної САД, потрібно керуватися логікою, адже деякі ділянки розбиті вщент і навіть матеріали з асфальтних заводів неможливо буде привезти. На його думку, потрібно починати роботи з межі Дніпропетровської області: у бік Казанки і Баштанки. Дорогу від Нового Бугу до Баштанки потрібно не ремонтувати, а будувати капітально - заміняти основу, інакше весь ремонт буде нераціональним. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв