ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бруду та курінню – ні: миколаївці пропонують меру зробили місто чистішим

Місцеві жителі виступили на підтримку штрафів за сміття та збільшення чисельності урн
Depo.Миколаїв
17 лютого 2016 14:11
ФОТО: depo.ua
Бруду та курінню – ні: миколаївці пропонують меру зробили місто чистішим
Бруду та курінню – ні: миколаївці пропонують меру зробили місто чистішим

Миколаївці звернулися до мера Олександра Сєнкевича з пропозицією створити та організувати виконання програми "Чисте місто", про це йдеться в петиції розміщеній на сайті міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.

В документі городяни пропонують міській владі збільшити кількість урн на вулицях, а також ввести адміністративні штрафи за сміття, куріння в громадських місцях, зупинках громадського транспорту, водіями маршрутних таксі під час обслуговування пасажирів.

Крім того місцеві жителі запропонували організувати розміщення соціальної реклами на підтримку чистоти в місті, в парках, лісових зонах та сигнальних наклейок про заборону куріння, інформація про штрафи і адміністративну відповідальність.

Щоб ці процеси були під контролем розробники петиції рекомендують організувати підрозділ або громадську організацію з представниками влади, яка буде вести патрулювання та контроль за підтримання чистоти в місті та організувати публічне інформування порушників чистоти на громадських сайтах, соціальних мережах.

Раніше ми вже повідомляли, що миколаївці вимагають від влади створити ще один притулок для тварин та вирішити проблему з транспортом

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв