ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Брати Капранови презентують миколаївцям нову книгу

Гості зустрічі зможуть поспілкуватися з письменникам та взяти у них автограф
Depo.Миколаїв
28 квітня 2016 19:07
ФОТО: depo.ua
Брати Капранови презентують миколаївцям нову книгу
Брати Капранови презентують миколаївцям нову книгу

Українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі Дмитро та Віталій Капранови презентують миколаївцям свій новий роман "Забудь-річка". Про це Depo.Миколаїв повідомили організатори.

Брати Капранови розповідають про новий роман: "Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії "Галичина", син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. За багато років по тому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця на Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями в кожній українській родині".

Під час презентації можна буде поспілкуватися з письменниками, придбати роман "Забудь-річка" та інші книги братів Капранових, взяти автограф. Вхід вільний. Захід стартує 4 травня о 16:00 у бібліотеці Кропивницького.

Брати Капранови презентують миколаївцям нову книгу

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв