ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Бірюков заявив, що сьогодні буде оголошено список винних в подіях на "Широкому Лані"

Військове керівництво отримає суворі догани, а деякі і зовсім будуть звільнені
Depo.Миколаїв
12 лютого 2016 10:03
ФОТО: depo.ua
Бірюков заявив, що сьогодні буде оголошено список винних в подіях на "Широкому Лані"
Бірюков заявив, що сьогодні буде оголошено список винних в подіях на "Широкому Лані"

Радник президента України Петра Порошенко Юрій Бірюков заявив, що вже сьогодні буле оголошено список офіцерського складу 53-ї мехбригади, Тилу сухопутьніх військ та ЗСУ, які отримають суворі догани, чи навіть будуть звільнені, повідомляє Depo.Миколаїв.

На своїй сторінці у Фейсбуці Бірюков повідомив, що рекогносцирувальна група штабу табірного виходу 53-ї бригади прибула на полігон "Широкий Лан" ще 28 січня, але одразу поїхали, так і не облаштувавши побут бійцям: "Їм показали місце розміщення, варіанти підключення до силових ліній (700 метрів), свердловину забору води (1050 метрів) і територію розміщення. Подивилися, схвалили і поїхали.Після цього на полігоні нікого з 53-ї бригади не бачили". 

Крім того, керівництво порушило порядок руху ешалону, через що устаткування та польова кухня прибули на полігон пізніше солдатів: "Ешелон з особовим складом прибув на станцію розвантаження "Широкий Лан" в ніч з п'ятого на шосте лютого. Обоз з наметами, польовими кухнями, технікою рухався не в ешелоні, а своїм ходом і прибув на "Широкий Лан" через дві доби - сьомого лютого. Статут ЗСУ передбачає зворотну послідовність дій. Може Статут і застарілий, радянський, але такі банальні речі там прописані дуже чітко". 

Сьогодні буде оголошено повний список винних в інциденті на "Широкому Лані".

"Буде оголошено список офіцерського складу 53-ї, Тилу сухопутних військ, Тилу ЗСУ, які отримали стягнення - звільнення, неповну службову відповідність, суворі догани", - додав радник президента. 

Раніше ми вже повідомляли, що після скандалу на Широколанівському полігоні Порошенко доручив ОДА допомагати військовим.

Бірюков заявив, що сьогодні буде оголошено список винних в подіях на "Широкому Лані" - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв