ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Біля Широколанівського полігону спиртне військовим продають прямо з машин

Волонтери зафіксували, як горе-підприємці торгують оковитою
Depo.Миколаїв
26 лютого 2016 12:05
ФОТО: depo.ua
Біля Широколанівського полігону спиртне військовим продають прямо з машин
Біля Широколанівського полігону спиртне військовим продають прямо з машин

На Миколаївщині біля скандального полігону Широкий лан, підприємці знайшли вихід, як обійти заборону президента та продавати алкоголь військовим. Горе-підприємці "штовхають" оковиту прямо з автомобілів, про це на своїй сторінці у фейсбук написала Олена Батинська, повідомляє Depo.Миколаїв.

Волонтери провели антиалкогольний рейд по території Ульяновки та зафіксували продаж алкоголю: "Уздовж траси вже утворився міні-бізнес, на фото частина тих водив, які заробляють на військовослужбовцях. Нещодавно їх вже попереджали, не зрозуміють, другого попередження не буде. Знайдемо спосіб в рамках КК (Кримінального кодекс), але радикальний". 

Біля Широколанівського полігону спиртне військовим продають прямо з машин  - фото 1

Відмітимо, що далеко не всі магазини дотримуються вимог законодавства. Олена Батинська повідомила, що господар магазину в селі Кринички відкрито заявив, що він депутат і всі розпорядження йому по барабану. Але "сарафанне радіо" зробило своє і в другий візит волонтерів він вже повісив відповідну табличку. 

Біля Широколанівського полігону спиртне військовим продають прямо з машин  - фото 2

"Ще один алкопортал, магазин в Криничках ,продемонстрував дивовижну динаміку. Наша перша розмова закінчилася протистоянням з боку господаря, який "гордо" оголосив, що є депутатом шостого скликання і, звичайно, від "Партії регіонів", і ніяких постанов, які обмежують продаж спиртного військовослужбовцям визнавати не бажає. Потім, явно плутаючись у свідченнях (ну, було ж кому запитати, ви ж розумієте), оголосив, що продає алкоголь тільки демобілізованим. За якими ознаками він їх упізнає, і звідки взятися їм, демобілізованим, в наших затишних степах, невідомо... На зворотному шляху ми не забули знову відвідати "привітного" начальника питного закладу, і, о диво, він встиг намалювати фломастером дуже актуальну об'яву, повідомила волонтер. 

Біля Широколанівського полігону спиртне військовим продають прямо з машин  - фото 3

Відзначимо, що днями суд поставив крапку у справі з Широколанівським полігоном: знов покарали бійців 53-ї мехбригади, а не генералів. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв