ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більше 800 миколаївців добровільно поповнили лави Збройних сил України

За перші три місяці поточного року на військову службу за контрактом вступило більше 820 жителів області
Depo.Миколаїв
14 квітня 2016 14:16
ФОТО: depo.ua
Більше 800 миколаївців добровільно поповнили лави Збройних сил України
Більше 800 миколаївців добровільно поповнили лави Збройних сил України

За перші три місяці поточного року на військову службу за контрактом вступило більше 820 жителів області, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

"Ми поступово переходимо до контрактної армії, для порівняння минулого року до лав армії за контрактом вступило близько 900 жителів області, за три місяця цього року вже більше 820. Значна кількість контрактників сьогодні демобілізовані та військові. Контрактна служба – це не тільки сильна армія, а й високі заробітні плати, соціальний пакет. В певній мірі збільшення кількості контрактів дасть можливість зменшити кількість мобілізованих", – впевнений голова облдержадміністрації Вадим Меріков.

Він зазначив, що вже незабаром до дому в рамках демобілізації повернеться більше 2,5 тисячі військовослужбовців.

Облдержадміністрацією налагоджено шефську допомогу військовим частинам. Керівники районів регулярно відвідують військовослужбовців та доставляють гуманітарну допомогу у зоні проведення АТО. Також вже цього року заплановано відновити водопостачання у двох військових частинах та вирішити питання з гуртожитком для морських піхотинців та казарми очаківських морських котиків.

Зазначимо, що військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено з 7 тис. грн до 12 тис. грн, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку, професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування та інше.

Військовослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога. Для рядових військовослужбовців вона становить 11 024 грн, для сержантського і старшинського складу – 12 402 грн, а для офіцерів – 13 780 грн. Також з 2016 року військовослужбовцям виплачують доплату за безпосереднє перебування в зоні проведення – 3 заробітні мінімуми

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв