Бебі-бум у Миколаївському зоопарку: лані, якови та пташенята

У багатьох тварин народилися малюки
Depo.Миколаїв
10 липня 2016 12:41
ФОТО: depo.ua
Бебі-бум у Миколаївському зоопарку: лані, якови та пташенята
Бебі-бум у Миколаївському зоопарку: лані, якови та пташенята

Гуляючи по Миколаївському зоопарку, ви неодмінно повинні відвідати подвір'я "Дідова хата". Етнічний колорит української хати, вівці, кози, що снують під ногами, індики і кури, занурять вас в атмосферу сільського життя. Зараз на подвір'ї особливо цікаво, так як у багатьох тварин народилися малюки, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі зоопарку.

Бебі-бум у Миколаївському зоопарку: лані, якови та пташенята - фото 1

6 червня народився малюк вівці святого Якова (Ovis Aries). Пара цих тварин прибула до зоопарку в листопаді минулого року з Рівненського зоопарку. Новий вольєр, спеціально побудований для них, гарне харчування, турбота співробітників, професійний догляд, плюс відразу що почалася симпатія один до одного - дали відмінний результат. Зараз їх плямисте диво, маленька овечка, радує наших відвідувачів своїм пустощі і грайливістю.

Також на "Дідовій хаті" підростають пташенята індички домашньої (Meleagris gallopavo вар. Будинок.) І курки породи Брама (Gallus Gallus вар. Будинок.).

Бебі-бум у Миколаївському зоопарку: лані, якови та пташенята - фото 2

У відділі орнітології теж вилупилися пташенята: атлантична канадська казарка (Бранта канадська канадська), нирок червоноголовий (Aythya ferina), монал гімалайський (Lophophorus impeyanus), баклан великий (Phalacrocorax карбо Сіненсіс), лелека білий (Ciconia лелеки), чапля сіра (Ardea стегеа ).

Бебі-бум у Миколаївському зоопарку: лані, якови та пташенята - фото 3

У відділі копитних тварин підростають чотири малюка лані європейської (Dama Dama). Самець і три самочки. Один з дитинчат народився з дуже рідкісним темно-коричневим, майже чорним забарвленням. Лані з такою цікавою мастю, за словами завідуючої відділу, Віри Павлівни Журавльової, в нашому зоопарку не народжувалися.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв