Батальйон миколаївської 79-ки після обстрілу в зоні АТО залишився без нічого

Первомайські волонтери відправили вантаж для бійців з найнеобхіднішим
Depo.Миколаїв
4 травня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua
Батальйон миколаївської 79-ки після обстрілу в зоні АТО залишився без нічого
Батальйон миколаївської 79-ки після обстрілу в зоні АТО залишився без нічого

На передодні Великодня з Первомайська відправився автомобіль волонтерів "Бандерівець", завантажений продуктами та необхідними речами для бійців третього батальйону 79-ї аеромобільної бригади. Нещодавно десантники потрапили під нищівний ворожий обстріл і залишилися практично без засобів для існування. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Боєць АТО Олександр Нікітін розповів, що хлопці з мінометної частини зі взводу розвідки, в якому він служив залишилися без нічого. Практично всі речі, все спорядження згоріло, як і БТРи.

"За цей час ми, що змогли – зібрали. Підготували перший конвой продуктів харчування та генератори для них. Відправили їм. Це не єдиний конвой, будуть наступні. Будемо збирати гроші на форму, на екіпіювання для бійців розвідки, оскільки вони залишилися без нічого. Підрозділ на цей час не боєздатний. Сьогодні вночі наш підрозділ зайшов в Мар’їнку на зачистку і ранили одного чоловіка, позивний його Туман, він зараз знаходиться в госпіталі. Якщо ми в найближчий час не відновимо боєздатність цього підрозділу в екіпіровці та спорядженні, далі підуть двохсоті та трьохсоті", - зазначає Нікітін.

На передову передали продукти харчування, одяг та необхідний бійцям інструмент, а саме бензопилу, генератор та інші речі. Допомогу збирали всією громадою.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв