ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Зоря" - "Машпроект" підписала два контракти з Міноборони Індії

Підприємство виготовить і поставить замовнику обладнання морського застосування
Depo.Миколаїв
3 квітня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua
"Зоря" - "Машпроект" підписала два контракти з Міноборони Індії
"Зоря" - "Машпроект" підписала два контракти з Міноборони Індії

ДП "Зоря" - "Машпроект" і Міністерство оборони Республіки Індія уклали два контракти на поставку обладнання. Підписання відбулося під час проведення 9-ї міжнародної виставки Defexpo 2016, яка проходила 28-31 березня в передмісті Квітол (Південний Гоа, Індія), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі підприємства.

Підприємство виготовить і поставить замовнику обладнання морського застосування. Техніка призначена для оснащення корабельного складу військово-морських сил Індії.

Також сторонами досягнуто домовленостей про початок реалізації великої програми капітальних ремонтів двигунів в рамках діючих контрактів. Перша партія техніки від індійських ВМС надійде на завод вже в другому кварталі 2016 року.

Робота за новими контрактами дозволить збільшити завантаження потужностей підприємства.

На сьогоднішній день Індія є провідним партнером підприємства в сфері військово-технічного співробітництва. ДП "Зоря" - "Машпроект" здійснює поставки техніки в Індію по ряду проектів як для оснащення нових кораблів індійського військово-морського флоту, так і в рамках сервісного обслуговування наявного складу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв