"Золотий" Романчук організовував застілля для "найголовнішого київського депутата"

Перший заступник голови Миколаївської ОДА вимагав від начальника місцевої рибоохорони найсвіжішу рибу для обіду з Березенком
Depo.Миколаїв
21 жовтня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua
"Золотий" Романчук організовував застілля для "найголовнішого київського депутата"
"Золотий" Романчук організовував застілля для "найголовнішого київського депутата"

Перший заступник голови Миколаївської ОДА Микола Романчук, якого зараз судять за хабарництво, вимагав від начальника "Миколаїврибоохорони", депутата облради Олександра Каражея забезпечити "найсвіжішу рибу" на стіл для нардепа від БПП Сергія Березенка. Останній прибув на сесію облради, коли головою призначали Вікторію Москаленко. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.Нет".

Начальника "Миколаїврибоохорони", депутата від БПП Олександра Каражея судять за підозрою у хабарництві. На судовому засіданні заслухали телефонну розмову від 2 грудня 2015 року, яка відбулася о 18:47 між Романчуком і Каражеем. 

З телефонної розмови випливає, що обід планувалося провести в ресторані, який належить депутату Миколаївської міськради В'ячеславу Апанасенко. На зустріч планували запросити тодішнього голову ОДА Вадима Мерікова, кількох депутатів, а також, судячи з усього, народного депутата від БПП Сергія Березенка, який в день голосування перебував у Миколаєві під час виборів голови облради.

"Романчук: Завтра у нас сесія, а після сесії буде обід в "Ропонгі" (ресторан Апанасенка - ред.). Там буде десять осіб, і буде найголовніший київський депутат, наші депутати і Вадим Іванович (Меріков - ред.). Вся найсвіжіша риба, яка є в Чорноморському басейні, повинна бути там, за винятком форелі.
Каражей: Все, я зрозумів.
Романчук: Обід буде десь близько дванадцяти. Ви з ранку все повинні завезти, щоб була найсвіжіша риба на десять осіб.
Каражей: Я зрозумів. Є, на десять осіб. Я зараз тоді зі Славіком (Апанасенко - ред.) зістикуюся.
Романчук: Тримайте на контролі", - йшлося в розмові.

Нагадаємо, що нардеп від БПП Сергій Березенко 3 грудня, в день, коли обирали керівництво Миколаївської обласної ради, перебував у Миколаєві. Тоді головою облради обрали Вікторію Москаленко, яка також "зайшла" від БПП.

Романчук, якого судять за хабарництво, організовував застілля для "найголовнішого київського депутата"

тодішній голова ОДА Вадим Меріков, Сергій Березенко та нардеп Олександр Лівік на сесії облради 3 грудня 2015 року

Сам Березенко в коментарі журналістам всіляко заперечував, що він перебуває в місті, щоб контролювати голосування. Він говорив, що займається виключно "об'єднанням депутатів демократичних сил в облраді", і тільки в цьому полягає його "функція". Заперечували факт існуючої домовленості і депутати.

Нагадаємо, що першого заступника голови ОДА Миколу Романчука судять за підозрою у хабарництві: він допомогав вирішити питання видобутку корисних копалин з облрадою. Варто додати, що ОДА опалчує йому відпустку.

Повну хроніку судових засідань у справі Романчука читайте тут: Золотий Романчук: Як судять віце-губернатора Миколаївщини.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв