"Зірки" МФК "Миколаїв" провели тренування для вихованців школи-інтернату

Перед початком уроку футболісти провели невелику бесіду про миколаївський футбол і історію клубу
Depo.Миколаїв
28 квітня 2016 10:13
ФОТО: depo.ua
"Зірки" МФК "Миколаїв" провели тренування для вихованців школи-інтернату
"Зірки" МФК "Миколаїв" провели тренування для вихованців школи-інтернату

МФК "Миколаїв" з радістю приєднався до акції ПФЛ # житифутболом. Після Стрия, Києва, Кіровограда, Маріуполя та Білій Церкві, наше місто стало п'ятим в переліку тих, хто проводить відкриті уроки футболу в школах під егідою Професійної Футбольної Ліги, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі футбольного клубу.

На проведення уроку в спеціалізовану школу-інтернат № 1 "зіркові гості" прийшли в такому складі: капітан і захисник Юрій Буличов, голкіпер Роман Чумак і гравці групи атаки - Юрій Батюшін і Ігор Сікорський. Також на зустрічі були присутні адміністратор команди Андрій Токарський та головний тренер Руслан Забранський.

"Зірки" МФК "Миколаїв" провели тренування для вихованців школи-інтернату - фото 1

Перед початком уроку футболісти провели невелику бесіду про миколаївський футбол і історію клубу.

Після неї пішла розминка, яку провели Юрій Буличов та Юрій Батюшін. Потім хлопці, під керівництвом Ігоря Сікорського та Романа Чумака, а також з активною допомогою інших гравців, організували проведення естафети з передачами м'яча.

Друга частина уроку була проведена в парній роботі. Миколаївські футболісти ретельно стежили за якістю виконання необхідних завдань. В кінці ігрового заняття футболісти зібрали собі команду з п'яти осіб і провели міні-турнір, в якому було місце і посмішкам, і сміху, і радості, і забитим м'ячам.

"Зірки" МФК "Миколаїв" провели тренування для вихованців школи-інтернату - фото 2

Футбольне свято завершився врученням подарунків, роздачею автографів і спільним пам'ятним фото.

Учні школи-інтернату № 1 подякували миколаївських футболістів за прекрасний урок і пообіцяли прийти підтримати улюблений клуб в п'ятницю, 29 квітня, на матчі Першої ліги проти криворізького "Гірника", попередньо підготувавши банери і плакати на підтримку МФК "Миколаїв".

"Зірки" МФК "Миколаїв" провели тренування для вихованців школи-інтернату - фото 3

Головний тренер МФК "Миколаїв" Руслан Забранський зазначив, що захід "Зіркові уроки футболу" - це прекрасна можливість познайомити футболістів з підростаючим поколінням, а також висловив упевненість в тому, що миколаївський футбол завжди матиме підтримку з боку уболівальників за будь-яких обставин.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв