"Від Гіпаніса до Борисфена": на Миколаївщині триває театральний фестиваль

Розпочався театральний фестиваль виступом Миколаївського народно-естрадного театру "Нон-стоп"
Depo.Миколаїв
29 червня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua
"Від Гіпаніса до Борисфена": на Миколаївщині триває театральний фестиваль
"Від Гіпаніса до Борисфена": на Миколаївщині триває театральний фестиваль

На Миколаївщині проходить ХХІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва "Від Гіпаніса до Борисфена" (23-30 червня) в курортному містечку Очакові на базі санаторію "Борисфен", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

23 червня 2016 року було відкрито фестиваль театрального мистецтва, учасниками якого стали представники з усіх куточків України (близько 500 осіб). На церемонії відкриття заходу в урочистій атмосфері був представлений творчий подарунок від переможців хореографічного конкурсу "Чарівний чобіток", які своїми вправними танцями створили радісний настрій у залі.

Розпочався театральний фестиваль виступом Миколаївського народно-естрадного театру "Нон-стоп". А далі гостей заходу забавляли своїми жартами учасники Всеукраїнського фестивалю гумору і сатири "Усмішки Глазового". Не зважаючи на літню спеку, зала була наповнена глядачами, що із захватом переглянули концертну програму, фінальним штрихом якої стала вистава театрального колективу "Наш театр" (Київського Національного університету культури і мистецтв, м. Київ) — "Ось що означає закохатися в актрису".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв