ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Присоромлені" депутати Миколаївської міськради зважилися допомогти дітям-пільговикам

Депутатська комісія дала дозвіл на безкоштовне користування спортивною залою
Depo.Миколаїв
3 лютого 2016 10:48
ФОТО: depo.ua
"Присоромлені" депутати Миколаївської міськради зважилися допомогти дітям-пільговикам
"Присоромлені" депутати Миколаївської міськради зважилися допомогти дітям-пільговикам

Діти-інваліди, а також із малозабезпечених родин зможуть займатися хореографією і вокалом у спортзалі школи №34. Таке рішення депутати міськради прийняли під час засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста, повідомляє Depo.Миколаїв.

Керівник балгодійного фонду "Доброта і довіра" Валентина Ткаченко нарешті змогла достукатися до депутатів, що їй не вдавалося тривалий час. Вона розповіла, що фонд спеціалізується на заняттях з хореографії та вокалу для дітей пільгових категорій.

"Кожен місяць у нас мінімум дві акції для дітей. Ми постійно проводимо масштабні заходи та концерти. За допомогою соціально незахищених дітей робимо концерти, виїжджаємо у дитячі будинки та інтернати", - пояснила Ткаченко.

Зараз хореографічні та вокальні гуртки відвідує 52 дитини. За чотири роки існування фонду волонтери обладнали спортивну залу школи за свій кошт. Проте постало питання про продовження аренди.

Депутатська комісія вирішила дати дозвіл на погодинне безкоштовне користування спортзалою школи №34. Основне питання було, чи укладати договір на рік чи три. Остаточно зупинилися на одному році, проте із дозволом його продовжити.

Зазначимо, що під час сесії Миколаївської міськради Валентина Ткаченко присоромила депутатів. Багато з них були обрані повторно з минулої каденції. Проте звернення і під час передвиборчої кампанії, і під час сесії не дали результатів. Депутати не відповіли на запити щодо допомоги дітям. Після емоційного виступу Ткаченко народні обранці нарешті пригадали про дітей.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв