"Пішов з посади Тарасиком", - миколаївський "опоблоківець" про нардепа Креміня

Голова Фракції "Опозиційний Блок" в Миколаївській облраді заявив, що нардеп покинув посаду голови облради "Тарасиком"
Depo.Миколаїв
9 вересня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua
"Пішов з посади Тарасиком", - миколаївський "опоблоківець" про нардепа Креміня
"Пішов з посади Тарасиком", - миколаївський "опоблоківець" про нардепа Креміня

Голова фракції "Опозиційний блок" в Миколаївській облраді Володимир Фроленко розкритикував дії голови ради, яка не скликає позачергову сесію на їх вимогу. Він заявив, що нардеп Тапрас Кремінь покинув цю посаду "Тарасиком", натякаючи на нерішучість, та закликав Вікторію Москаленко не повторювати його помилок, повідомляє  Depo.Миколаїв.

Відмітимо, що з усіх перерахованих Фроленко колишніх очільників облради лише Тарас Кремінь пішов з посади, як "Тарасик", а інші гідно: "Ваш друг Тарас Кремінь пішов (з посади, - ред) Тарасиком. Тетяна Василівна (Демченко, - ред) пішла як Тетяна Василівна. Луста пішов як Луста. Якщо ви не поважаєте депутатів, які просять розглянути ці питання, а починаєте говорити: "Давайте ось це подивимось"... Давайте ви підете як Вікторія Вікторівна, а не як Тарасик". 

Нагадаємо, що скликання позачергової сесії облради вимагає переважно фракція "опоблоківців". Серед питань, які пропонуються до розгляду: звіт тимчасово виконуючого обов'язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації В'ячеслава Боня; начальник управління з питань майна комунальної власності області Ольги Відіної; звіт начальниці Миколаївського обласного управління охорони здоров'я Маргарити Капусти по ситуації із заборгованістю перед КП "Фармація", а також про стан виконання протокольних доручень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв