"Ніка - Тера" купила два німецькі перевантажувачі за 23 млн грн

Сучасна спецтехніка придбана в рамках реалізації комплексного Проекту щодо збільшення потужностей і пропускної спроможності порту
Depo.Миколаїв
18 травня 2016 13:10
ФОТО: depo.ua
"Ніка - Тера" купила два німецькі перевантажувачі за 23 млн грн
"Ніка - Тера" купила два німецькі перевантажувачі за 23 млн грн

На озброєння портовиків ТОВ "МСП Ніка-Тера" надійшли два мобільних грейферних перевантажувача німецької компанії Sennebogen вартістю понад 23 мільйонів гривень. Сучасна спецтехніка придбана в рамках реалізації комплексного Проекту щодо збільшення потужностей і пропускної спроможності порту, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі порту.

Складання та підготовка до роботи перевантажувачів "Sennebogen 835" виконувалася спільно з офіційним дилером фірми виробника компанією "Універсал Сервіс Україна". Відразу після проведення пуско-налагоджувальних робіт нові машини вирушили на обробку вантажів.

За словами голова товариства "Ніка-Тери" Олександра Гайду, багаторічний досвід експлуатації в порту техніки Sennebogen підтвердив її надійність і високі техніко-економічні характеристики.

Перевантажувач 835 серії E від SENNEBOGEN має колісну базою, завдяки чому він може оперативно пересуватися і маневрувати. За допомогою гідропідйомника кабіна перевантажувача піднімається більш ніж на 4 м від бази, що дозволяє оператору спостерігати за тим, що відбувається в полувагоне. Безпечна робота маніпулятора забезпечується, як зручним оглядом з кабіни, так і зображенням, які видає на монітор з відеокамер.

Придбані перевантажувачі переважно використовуватимуться для роботи за схемою вагон-склад, а також для штабелювання вантажів. Система роботи гідравлічного маніпулятора "Sennebogen 835" практично виключає ударні навантаження на металоконструкції днища і стінок напіввагонів під час вивантаження, що значно подовжує збереження і термін експлуатації вагонів. Всього в порту на сьогоднішній день використовується до 10 одиниць аналогічної техніки.

Крім мобільних перевантажувачів "Sennebogen 835»" до кінця поточного року морським терміналом "Ніка-Тера" будуть придбані два портальні крани "Марк-36" вантажопідйомністю 36 тонн виробництва фінської корпорації Konecranes. В цілому на технічне переозброєння порту в 2016 році "Ніка-Тера" направить 172 млн грн.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв