Неформальний конкурс та співбесіда по скайпу: ноу-хау мера Миколаєва

Агенція розвитку Миколаєва досі не зареєстрована, а її керівництво вже просить гроші на фінансування
Depo.Миколаїв
27 квітня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua
Неформальний конкурс та співбесіда по скайпу: ноу-хау мера Миколаєва
Неформальний конкурс та співбесіда по скайпу: ноу-хау мера Миколаєва

Новостворена Агенція розвитку Миколаєва вже встигла стати частиною декількох гучних скандалів. Директором Агенції на "неформальному конкурсі" було призначено радника мера Миколаєва Василя Гошовського, який не може пояснити, куди, крім зарплат трьох працівників, підуть 4,5 млн грн, які Агенція вимагає з бюджету, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нещодавно голова миколаївського Мін'юсту заявив, що Агенція розвитку Миколаєва, за створення якої проголосували депутати, досі не зареєстрована, а її тимчасове керівництво вже просить гроші на фінансування. 

В інтерв'ю місцевому телеканалу Василь Гошовський підтвердив дану інформацію, але зазначив, що документи на реєстрацію організації може подати лише її директор: "Так, абсолютно вірно. Розпорядження про призначення мене директором Агенції було підписано у вівторок (19 квітня, - ред), тільки сьогодні я забрав цю копію, тому що в нас працює паперовий документообіг...Тільки сьогодні будуть подані документи і буде зареєстровано (Агенцію, - ред). Це нормальний процес і Агенцію не може бути зареєстровано до того моменту, поки немає офіційно призначеного директора, який може подати картку реєстраційну в управління юстиції". 

Питання з призначенням Гошовського на посаду директора Агенції також викликає великі сумніви стосовно дотримання процедури. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич вирішив не заморачуватися та ввів поняття "неформального конкурсу" через Фейсбук. Про його підсумки Сєнкевич також повідомив у мережі, при цьому не назвавши жодних імен та характеристик учасників. 

Гошовський стверджує, що претендентів на посаду директора Агенції було шість (також не називає імен та прізвищь), всі вони не місцеві, тож в решті-решт відмовились від участі в "конкурсі".

Единим реальнім претендентом залишився радник мера, який і очолив Агенцію: "Всі ці резюме, коли були надіслані, їх потрібно було надіслати до 1 квітні, він призначив дату співбесіди на 18 квітня на 10:00, запропонував всім, хто може приїхати до Миколаєва приїзджати, хто не може - зв'язатися з ним по скайпу. Було надано всі реквізити, щоб можна було взяти участь в такій співбесіді.  Надіслали 5 анкет, моя була шоста. Коли ми запросили всіх, то всі люди відмовилися приїхати і не змогли зв'язатися по скайпу, відписали нам, один лист був, що вони відмовляються від участі, інші просто не відписалися". 

Зазначимо, що Василь Гошовський працює позаштатним радником міського голови з 11 січня 2016 року. 

Раніше ми вже повідомляли про потрійні премії та примарні перспективи інвестицій від Агенції розвитку Миколаєва.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв