ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

“Миколаївзеленгосп“ пропонують залишити на голодному пайку

Підприємство отримує мільйони гривень, які розкрадаються
Depo.Миколаїв
27 січня 2016 17:35
ФОТО: depo.ua

Миколаєву не заважало б провести провести експеримент в сфері озеленення міста та його благоустрою. Таку пропозицію озвучив депутат міськради В'ячеслав Апанасенко на вчорашньому засіданні постійної комісії з питань економічної та інвестиційної політики. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на “Інше.ТВ”. 

За його словами, протягом багатьох років тендери на благоустрій міста виграє підприємство “Миколаївзеленгосп” екс-депутата міськради Віктора Бурова, проте жодних якісних змін у даному напрямку не відбувається, причому виконавця робіт не можна проконтролювати.

“Ми виділяємо величезні кошти, 50 млн гривень, "Зеленгоспу"  на благоустрій. "Зеленгосп" зараз приватне підприємство в особі Бурова, монопольно виграє всі тендери. Що ж насправді відбувається: він виграє тендер, але немає суб'єкта, що він обслуговує, крім загальної площі. Виділяємо ми 24 млн грн чи не виділяємо 24 млн, нічого все одно не змінюється. Я впевнений, що якщо ми не виділимо (гроші, - ред.), то дерева будуть зеленішими, трава - соковитішою. Можна громадськості дати 24 млн, вони озеленять місто за один рік так, що нам вистачить років на 100”, - заявив депутат.

Як приклад того, що місто може не витрачати величезні бюджетні кошти на благоустрій, депутат назвав проблему сухостою. За його словами, 13 підприємств міста згодні безкоштовно зносити аварійні дерева в обмін на те, що вони можуть на свій розсуд розпоряджатися дровами.

В'ячеслав Апанасенко запропонував залишити в бюджеті кошти на покіс трави та благоустрій центральних частин миколаївських парків, а “все інше - це просто розкрадання бюджетних коштів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв