"Миколаївобленерго" з вересня хочуть виставити на продаж

Разом з миколаївською філією хочуть продати п'ять регіональних компаній
Depo.Миколаїв
23 травня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua
"Миколаївобленерго" з вересня хочуть виставити на продаж
"Миколаївобленерго" з вересня хочуть виставити на продаж

Фонд державного майна України (ФДМ) планує з вересня почати продаж "Тернопіль", "Хмельницькій-", "Харків-", "Миколаїв-", "Запоріжжя-" і "Черкасиобленерго". Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на РБК-Україна.

В інтерв'ю тижневику "Дзеркало тижня" голова ФДМ Ігор Білоус повідомив, що "Центренерго" фонд продати в цьому році навряд чи встигне. Початкова вартість всіх шести обленерго (без "Центренерго"), за словами керівника фонду, буде досягати 250 млн доларів. "Що б ми хотіли отримати? Мільйонів 300 за все ці компанії", - доповнив Білоус.

За його словами, Тернопіль та Хмельницький продадуться дуже легко через те, що там проста бізнес-модель, а споживачі - в основному фізособи. "Рівень збору грошей дуже високий, і економічна вигода в даному випадку дуже легко прораховується", - зазначив Білоус.

Пакет акцій Тернопільобленерго стартуватиме від 20 млн доларів, Хмельніцькій- від 30 млн доларів. Білоус зазначив, що це абсолютно підйомні цифри для потенційних інвесторів.

При цьому, "Харківобленерго" буде продаватися дорожче, ніж "Запоріжжяобленерго", через численні боргів компанії. "А борги потрібно віддавати. Але стартова ціна буде більше мільярда гривень", - уточнив глава ФДМ.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв