"Миколаївобленерго" можуть викупити іноземці, - голова Фонду держмайна

Ігор Білоус повідомив про наявність 8 потенційних покупців держпакетів акцій "Обленерго" 6 областей
Depo.Миколаїв
21 серпня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua
"Миколаївобленерго" можуть викупити іноземці, - голова Фонду держмайна
"Миколаївобленерго" можуть викупити іноземці, - голова Фонду держмайна

Голова Фонду державного майна України (ФДМУ) Ігор Білоус повідомив про наявність 8 потенційних покупців держпакетів акцій "Хмельницькобленерго", "Миколаївобленерго", "Харківобленерго", "Тернопільобленерго", "Запоріжжяобленерго" та "Черкасиобленерго", зазначивши, що з ними вже підписані договори конфіденційності, передає Depo.Миколаїв з посиланням а "УНІАН".

"Хто саме, я не скажу, так як з ними підписані договори конфіденційності. Скажу тільки, що їх вісім. Я думаю, що їх буде ще три...", - Сказав Білоус на брифінгу в Києві.

Голова фонду зазначив, що шість інтересантів з восьми є іноземними інвесторами: "Інтерес буде більше, якщо наші депутати проголосують закони про ринок електроенергії, про НКРЕКУ (Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг)".

За словами Білоуса, приватизація обленерго розпочнеться в жовтні поточного року: "З жовтня почнуться аукціони: жовтень, листопад і грудень - трьома групами по дві компанії". В першій групі будуть держпакети "Тернопільобленерго" і "Хмельницькобленерго", в другій - "Харківобленерго" і "Миколаївобленерго", в третій - "Запоріжжяобленерго" та "Черкасиобленерго".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв