"Миколаївкомунтранс" списував матеріали, призначені для обслуговування сміттєзвалища, - СБУ

У спецслужбі заявили, що через порушення чиновників виникла загроза надзвичайних подій
Depo.Миколаїв
12 липня 2016 17:21
ФОТО: depo.ua
"Миколаївкомунтранс" списував матеріали, призначені для обслуговування сміттєзвалища, - СБУ
"Миколаївкомунтранс" списував матеріали, призначені для обслуговування сміттєзвалища, - СБУ

СБУ ініціює термінове створення в Миколаївській області комісії за участю фахівців регіональних органів ГСЧС, Державної екологічної інспекції та інших відомств у зв'язку із загрозливою ситуацією, що виникла на місцевому полігоні твердих побутових відходів. Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Миколаївській області, передає Depo.Миколаїв.

Зазначається, що посадові особи КП "Миколаївкомунтранс" не забезпечили належного виконання робіт для безпечного стану полігону, розташованого в районі села Весняне, недалеко від Миколаєва. Зокрема не проводилися в повному обсязі роботи з ізолювання і ущільнення прошарків побутових відходів. "У той же час, паливно-мастильні та ізолюючі матеріали, призначені для обслуговування полігону, чиновники списували шляхом підробки відповідних документів", - повідомляють в СБУ.

Додається, що допущені комунальниками порушення створили реальну загрозу виникнення на полігоні надзвичайних подій техногенного характеру. "Стихійні сміттєзвалища, розташовані неподалік від міського полігону, куди безконтрольно звозилися залишки побутової хімії, нафтопродуктів, інших легкозаймистих матеріалів, створюють для цього додаткову небезпеку", - йдеться в повідомленні.

За матеріалами СБУ органами прокуратури порушено кримінальну виробництво за ч. 2 ст. 366 ("Службове підроблення") КК України. Ведуться невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, що за повідомленнями рятувальників, остання пожежа на сміттєзвалищі у Миколаєві ледь не перекинулася на біогазову установку. 

Директор "Миколаївкомунтрасу" Юрій Мостовий зазначав, що минулого тижня були три пожежі на сміттєзвалищі. Він підозрював підпал.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв