"Миколаївкомунтранс" назвав заяву СБУ щодо сміттєзвалища фейком

На підприємстві вважають, що хтось навмисно дезінформує людей про нібито загрозу надзвичайного стану на сміттєзвалищі
Depo.Миколаїв
13 липня 2016 10:16
ФОТО: depo.ua
"Миколаївкомунтранс" назвав заяву СБУ щодо сміттєзвалища фейком
"Миколаївкомунтранс" назвав заяву СБУ щодо сміттєзвалища фейком

Заява СБУ щодо незабезпечення чиновниками належного виконання робіт через що сталися пожежі на миколаївському сміттєзвалищі стала для "Миколаївкомунатрансу" великим здивуванням. Підприємство не знало про порушення кримінальної справи і називають звинувачення СБУ дезінформацією. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Миколаївкомунтрансу", повідомляє Depo.Миколаїв.

На підприємстві, на балансі якого і перебуває сміттєзвалище, повідомляють, що загрожуючої ситуації на полігоні немає, і він забезпечений протипожежними засобами та спеціальною технікою. Крім того, "Миколаївкомунтранс" спростовує твердження про те, що підприємство списувало матеріали, призначені для обслуговування полігону і підробляло документи.

о-перше, всі регламентні роботи технологічного процесу фактично провадяться на полігоні ТПВ, а по-друге СБУ у Миколаївській області для надання заяв із констатацією чиїхось домислів як дійсних фактів, принаймні повинна була їх перевірити шляхом проведення відповідних слідчих дій, та вже за їх результатами розсилати достовірні та перевірені відомості та факти. Однак на сьогоднішній день жодних слідчих дій у відношенні перевірки вказаних у заяві фактів СБУ та прокуратурою не проводилися, жодних запитів від вказаних органів до КП "Миколаївкомунтранс" відносно встановлення та перевірки фактів, викладених у заяві СБУ не надходило", - йдеться в повідомленні.

На підприємстві повідомляють, що остання перевірка від 23 червня полігону екоінспекцією не виявила порушень, про які заявила СБУ. "Заяву прес-групи СБУ в Миколаївській області КП "Миколаївкомунтранс" розцінює в аспекті перекручування інформації ГУ ДСНС у Миколаївській області відносно пожеж, що виникали на минулому тижні та заявляємо, що проти нашого підприємства ведеться організована робота, направлена на дискредитацію підприємства, яка вочевидь має явний замовний характер", - заявили на підприємстві.

Разом з тим комунальники заявляють, що ДСНС перекручує інформацію про пожежу і вважають, що випадки можуть продовжитися. "Хтось зацікавлений в тому, щоб на полігоні ТПВ у м. Миколаєві дійсно відбулася техногенна катастрофа аналогічна подіям на полігоні у м. Львові і не виключено, що випадки з підпалами, які безпідставно кваліфікуються як прості самозагоряння, продовжуватимуться надалі і можуть досягти більших масштабів, аніж були до цього часу".

Підприємство заявляє про готовність до перевірок, але заяви СБУ без проведення слідчих дій дискредитують "Миколаївкомунтранс", а разом з ним і спецслужбу. "Закликаємо всіх, хто намагається останнім часом оселити у головах мешканців  нашого міста хаос відносно можливих екологічних катастроф на міському полігоні, досить маніпулювати здоровим глуздом нашого населення, оскільки намагаючись дискредитувати роботу КП "Миколаївкомунтранс" брудною та недостовірною інформацією, насамперед ви вводите в оману людей, які сприймають всю "змотивовану" фейкову пропаганду за реальні події у місті", - резюмує підприємство.

Нагадаємо, в СБУ завили, що "Миколаївкомунтранс" списував матеріали, призначені для обслуговування сміттєзвалища: дії чиновників можуть призвести до надзвичайної ситуації на полігоні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв