"Ділків", що возили людей через Миколаїв в ЛНР, залишили під вартою

Діяльність цього каналу здійснювалась майже 5 місяців і послугами скористались біля двох тисяч осі
Depo.Миколаїв
5 серпня 2016 10:06
ФОТО: depo.ua
"Ділків", що возили людей через Миколаїв в ЛНР, залишили під вартою
"Ділків", що возили людей через Миколаїв в ЛНР, залишили під вартою

Апеляційний суд Миколаївської області підтримав принципову та наступальну позицію прокуратури області та залишив під вартою організатора незаконного переправлення осіб через державний кордон України, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури області.

Таким чином суд апеляційної інстанції відмовив стороні захисту у задоволенні апеляційної скарги щодо зміни запобіжного заходу підозрюваному з тримання під вартою на домашній арешт. Окрім того, захисник підозрюваного просив суд зменшити розмір застави до 80 мінімальних заробітних плат.

Заслухавши аргументи прокурора та захисника, суд відхилив апеляцію та залишив в силі рішення Центрального районного суду м. Миколаєва, який обрав для 43-річного чоловіка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці з можливістю внесення застави у розмірі 550 тис грн.

Як вже повідомлялось раніше, мешканець м. Одеса, разом зі своєю співмешканкою, з метою збагачення шляхом розміщення оголошень у мережі Інтернет організували переміщення осіб на тимчасово окуповану територію до м. Луганська. Діяльність цього каналу здійснювалась майже 5 місяців і послугами скористались біля двох тисяч осіб.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Мітки: ЛНР, Миколаїв