В Южноукраїнську працівник суду та співробіник прокуратури підхопили туберкульоз

У першому півріччі 2016 року діагноз "Туберкульоз" вперше був поставлений 14 южноукраїнцям

В Южноукраїнську працівник суду та співр…

У першому півріччі 2016 року діагноз "Туберкульоз" вперше був поставлений 14 южноукраїнцям: 10 чоловікам і 4 жінкам. Вік хворих - працездатний: від 25 до 60 років, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Барометр Южноукраїнська".

"Одного 60-річного чоловіка, який відмовився від лікування, серед нас уже немає", - пославшись на статистику, каже лікар-фтизіатр медико-санітарної частини Наталія Філіпова.

Крім того, зареєстровано п'ять випадків рецидиву: раніше вилікувалися хворі, давно зняті з обліку, захворіли знову. Зрозуміло, що від хвороби ніхто не застрахований.

Інфіковані штамами мікобактерій є серед всіх верств населення. Наприклад, серед вперше виявлених є працівник суду, співробітник прокуратури і двоє хворих на цукровий діабет. Діабетики і ВІЛ-інфіковані, до речі, входять до групи ризику.

Міського фтизіатра хвилює також зростання захворюваності на відкриту форму туберкульозу ... За перше півріччя 2015 го такий діагноз був поставлений чотирьом Южноукраїнці, а за шість місяців 2016- го - вже шести. Зростає число хворих резистентним туберкульозом.

За словами Наталії Філіппової, ця форма захворювання стійка до традиційних методів лікарської терапії, а відсоток летального результату серед інфікованих паличкою Коха дуже високий.

З січня на диспансерний облік в СМСЧ-2 вперше поставлено шість чоловік. Термін лікування таких хворих - 20 місяців замість шести зі звичайною формою туберкульозу. За аналогічний період минулого року медики зареєстрували два випадки резистентного туберкульозу.

Тому всім, хто стежить за своїм і здоров'ям близьких, медики рекомендують: проходити флюорографічне обстеження необхідно регулярно. А також знати, що збудник туберкульозу має високу стійкість до факторів зовнішнього середовища, не боїться низьких температур.

Оптимальна - для життя мікобактерій - 37˚ - температура тіла людини. У висохлої мокроті вони зберігаються до одного року, на одязі і білизні хворого - до чотирьох місяців, а на сторінках книг - до півроку. Джерелом інфекції є хвора з активним легеневим туберкульозом.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme