У Миколаєві на центральному стадіоні збираються ремонтувати адмінбудівлю

На думку деяких депутатів, футбольний клуб може витіснити вихованців ДЮСШ, "відхопивши" собі велике приміщення у адмінбудівлі

У Миколаєві на центральному стадіоні зби…

Цього року на Центральному міському стадіоні побудують трансформаторну підстанцію. На це у бюджеті заплановано 6,3 мільйона гривень. У більш далекоглядних планах, а саме до 2018 року, на стадіоні також планують побудувати нове футбольне поле та виконати реконструкцію існуючого. Про це розповів в.о. віце-мера Олександр Олефір під час засідання "гуманітарної" комісії, повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами заступника міського голови, починати з будівництва трансформаторної підстанції раціонально, оскільки виконання інших видів робіт потребує налагодженого електропостачання. Крім того, за програмою цього року повинні почати ремонтувати і адмінбудівлю на стадіоні. Для цього дають 3,8 млн. 

До реконструкції адмінбудівлі у членів комісії виникли питання. Наталя Манзюк з Опоблоку акцентувала, що футбольному клубу дістається багато приміщень, а вихованці ДЮСШ вимушені тулитися у маленькому. "ДЮСШ "закидають" на перший поверх, і медпукнт, і тренерів. В результаті вони укомлпектовуються в одній кімнаті. Виходить ми футбольному клубу даємо все: для прес-конференції, які будуть проводити, дають дуже велике приміщення", - сказала депутат.

Вона додала, що дітям не буде де нормально переодягнутися. Тому реконструкцію потрібно проводити не притісняючи юних спортсменів, але на користь футбольному клубу. Олефір відповів, що це скоріш питання до управління спорту.

Зазначимо, що у програмі економічного і соціального розвитку Миколаєва на 2015-2018 роки на будівництво нового футбольного поля площею 7 тис кв м (до 2018 р.) передбачено 10,27 млн, на реконструкцію "старого" такою ж площею - 13,24 млн. "Гуманітарна" депутатська комісія узгодила внесення змін до програми, і їх будуть розглядати на сесії.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook