ЧМ 2018
Выборы-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Страна Укропов

У Миколаєві "хоробрі серця" змагалися за пермогу в турнірі з греко-римської боротьби

За першість приїхали поборотися 240 спортсменів з п'яти областей, які завойовували призові місця протягом дня
Depo.Николаев
11 декабря 2016 19:16
ФОТО: depo.ua
У Миколаєві "хоробрі серця" змагалися за пермогу в турнірі з греко-римської боротьби
У Миколаєві "хоробрі серця" змагалися за пермогу в турнірі з греко-римської боротьби

Цими вихідними у Миколаєві відбулися змагання з греко-римської боротьби серед юнаків - I Всеукраїнський турнір "Хоробрі серця", присвячений пам'яті Петра Барашковського. Турнір вийшов дійсно масштабним за останні роки. В ньому взяли участь 240 спортсменів з п'яти областей України. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Змагання стартували з самого ранку. Відкрила їх учасниця проекту "Голос. Діти" Надія Довбуш, яка виконала гімн України.

Привітали учасників турніру перші особи області. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зазначила, що дуже полюбляє греко-римську боротьбу, тому що її батько займався цим видом спорту. Вона привітала учасників із змаганнями, зазначивши, що кожен із них вже переможець. 

Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Садовський підкреслив, що юні спортсмени займаються видом спорту, який виховує силу, мужність та спритність. 

Співзасновник замагань Денис Барашковський згадав свої роки юності, коли вони разом з братом займалися спортом: "Для мене боротьба – це символ хоробрості та чоловічого характеру. У мене тут дуже багато друзів. У мене був і є брат, він був чемпіоном України і в пам'ять про нього ми проводимо це перший турнір. Я бачу більше 200 учасників і ті, хто тут є, вже переможці", - сказав він.

Налаштували на бойовий настрій ветерани спорту, які продемонстрували майстерність.

Також миколаївцям продемонстрували показові виступи козаки та юні спортсмени.

Протягом дня борці з різних міст України боролися за перемогу. Змагалися  юнаки 2004-2005 та 2006-2008 року народження з Київської, Одеської (Котовськ, Теплодар), Дніпропетровської областей, зокрема Кривого Рогу, Рівного.

Миколаївщину представляли спортсмени з Нового Буга, Очакова, Веселиново, Вознесенська, ДЮСШ №1 та №7 Миколаєва.

Бої були запеклими: дехто примудрявся покласти суперника на лопатки навіть за 15 секунд.

Поки юні борці змагалися за перемогу, за них вболівали товарищі та тренери.

Вже після серії поєдинків, ввечері, відбулося нагородження. Переможців було більше 80. Привітали їх танцори, які виконали сиртаки. Переможці отримали безліч цінних подарунків, також відзначили і команди.