Південноукраїнські сумоїсти взяли "врожай" нагород на чемпіонаті Європи

У змаганнях взяли участь 16 країн світу: спортсмени з Миколаївщини гідно виступили у різних вікових категоріях

Південноукраїнські сумоїсти взяли "врожа…

Південноукраїнські вихованці тренерів-викладачів Юрія та Оксани Тімашкових, Анатолія Хлюстіна з 3 по 7 листопада представляли Україну на чемпіонаті Європи з сумо, який відбувся у місті Могильові (Білорусь). Про це йдеться на офіційному сайті Південноукраїнська, повідомляє Depo.Миколаїв.

У чемпіонаті взяли участь більше 300 учасників з 16 країн світу. Південноукраїнські спортсмени показали високі результати. В віковій категорії до 12 років (діти): Ніна Шкепаст (30 кг), Аскольд Бистров (55 кг), Єгор Чугун (65 кг). Третє місце - Давид Чебан (35 кг).

В віковій категорії до 14 років (молодші юнаки): "золото" виборов Марк Шкепаст (55 кг), "срібло" отримали Ліна Шендрик (33 кг), Діана Болотова (60 кг), Данило Андрієвич (35 кг), Владислав Мільковський (+70 кг). "Бронзу" отримали Ніна Шкепаст (33 кг), Давид Чебан (35 кг), Данило Похильченко (60 кг), Аскольд Бистров (60 кг), Яромир Терьошкін (70 кг). V місце посів Сергій Рибаков.

У віковій категорії до 16 років (юнаки): друге місце завоював Владислав Мільковський (75 кг). Третє - Альона Толстова (60 кг), Карина Адилханян (65 кг), Марк Шкепаст (55 кг), Артем Синявський (65 кг), Ілля Бондаренко (65 кг), Євген Гіглавий (75 кг).

В віковій категорії до 18 років (кадети): "золото" взяла Діана Болотова (70 кг), "срібло" завоювала Альона Толстова (60 кг), Владислав Журба (60 кг),  "бронзу" - Карина Адилханян (65 кг), Данило Квасневський.

Раніше повідомлялося, що південноукраїнські спортсмени у трьох турнірах "атомної" спартакіади фінішували третіми.