На Миколаївщині епідемічний поріг перевищено лише в Південноукраїнську та Арбузинському районі

Загалам на території області захворіло 7226 громадян, тобто рівень захворюваності згідно з порогом складає -0,5%

Епідемічний поріг на Миколаївщині не перевищено, окрім міста Південноукраїнськ та Арбузинського району. Про це Depo.Миколаїв повідомили у облдержадміністрації.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації інформує, що за повідомленням "Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України" захворюваність грипом та ГРВІ по області склала 7226 випадків (620,1 на 100 тис. населення), пороговий рівень захворюваності складає 623,0 на 100 тис. населення, тобто рівень захворюваності згідно з порогом складає -0,5%. Разом з тим перевищені епідемічні пороги по місту Південноукраїнськ на 67,6% та Арбузинському районі на 21%.

Госпіталізовано за тиждень по області 334 особи, що складає 4,6% від усіх захворілих, госпіталізовано дітей – 268 осіб або 5,3% від захворілих. Вирішення питання про призупинення навчально-виховного процесу в закладах освіти приймають місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування за поданням інформації з цих закладів про відсутність 20% від загальної кількості учнів з причини захворювання на грип та ГРВІ. Також органами виконавчої влади та місцевого самоврядування можуть прийматися інші заходи щодо недопущення розповсюдження захворювань грипом та ГРВІ серед населення та набуття захворюваності епідемічного рівня.

Лікарі попереджають , щоб не захворіти на грип уникайте близького контакту з хворими на застуду та особами, які мають нежить або кашель. Утримайтесь від відвідування масових заходів в цей період. Захворіли – лишайтеся вдома.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #грипп