На Миколаївщині двох чоловіків засипало землею в каналізаційній мережі

Рятувальники за допомогою шансового інструменту визволили постраждалих, поклали їх на ноші та передали лікарям

Рятувальники визволили двох чоловіків, яких засипало землею в результаті обвалу ґрунту, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників. 

На Миколаївщині двох чоловіків засипало землею в каналізаційній мережі - фото 1

23 червня о 17:10 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що на розі вулиць Київська та Слободянюка м. Вознесенськ, внаслідок обвалу ґрунту, 2 чоловіків, 1995 та 1970 р.н., засипало у траншеї.

На Миколаївщині двох чоловіків засипало землею в каналізаційній мережі - фото 2

За вказаною адресою виїхав черговий караул 12 Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю було з’ясовано, що в цей день на майданчику проводилися будівельні роботи, траншея була викопана для прокладки каналізаційної мережі. Двоє перехожих чоловіків знаходилися неподалік, і в якийсь момент, вирішили підійти та зазирнути у яму. Саме в цей час і стався обвал ґрунту, а чоловіків затягло в траншею та засипало землею. Постраждалі опинилися заблокованими, один майже повністю, а інший – по плечі. Вибратися самостійно вони не мали змоги.

На Миколаївщині двох чоловіків засипало землею в каналізаційній мережі - фото 3

Рятувальники за допомогою шансового інструменту визволили постраждалих, поклали їх на ноші та передали лікарям бригад швидкої медичної допомоги. В стані середньої важкості їх госпіталізовано до Вознесенської центральної районної лікарні.

На Миколаївщині двох чоловіків засипало землею в каналізаційній мережі - фото 4

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев