На Миколаївщині двоє людей померли отруївшись сурогатним алкоголем

а висновками судово-медичної експертизи, смерть настала внаслідок отруєння: у крові померлої було знайдено метанол, а у чоловіка – алкогольний сурогат

У Миколаєві зареєстровано два факти смерті людей у результаті отруєння алкогольними сурогатами, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції. 

Розпочато кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст. 115 КК України "Умисне вбивство", триває розслідування.

22 вересня 2016 року до поліції надійшло повідомлення про настання смерті 52-річної мешканки Центрального району, а 24 вересня – 41-річного чоловіка.
За висновками судово-медичної експертизи, смерть настала внаслідок отруєння: у крові померлої було знайдено метанол, а у чоловіка – алкогольний сурогат.

З будинку останнього було вилучено пляшку із залишками рідини, яка за зовнішніми ознаками нагадує горілку, та призначено проведення відповідних експертиз.
Центральним відділом поліції ГУНП в Миколаївській області за вказаними фактами розпочато кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.115 КК України "Умисне вбивство", санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Правоохоронці встановлюють обставини, за яких настала смерть людей, та місце, де було придбано алкогольну продукцію.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев