На Миколаївщині додатково зарезервували 16 ділянок для АТОшників

Орієнтовна площа для ведення сільського господарства складає близько 200 га

Наказом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області від 10 червня №83 до переліку земельних ділянок, які можна передати у власність учасникам АТО включено 16 земельних ділянок у Березнегуватському, Вознесенському, Доманівському та Новобузькому районах. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Орієнтовна площа наділів для ведення особистого селянського господарства становить 183,75 га. Всього на території Миколаївської області землевпорядники зарезервували для потреб учасників АТО земельні масиви загальною площею 4 250,09 га. Ділянки можуть бути використані для будівництва житлових будинків (10,8 га), ведення садівництва (51,4 га) та особистого селянського господарства (4 198,69 га).

"Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про вільні наділи, яка зведена у графічному атласі. Матеріали по землі розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області", - йдеться у повідомленні.

Переліки вільних ділянок для передачі учасникам АТО на території Миколаївської області постійно оновлюються.

Нагадаємо, що межі Миколаєва не дозволяють задовольнити всі заявки АТОшників. Тому міськрада звернулася до Верховної Ради та Кабміна, щоб бійці отримали грошову компенсацію замість землі.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев