На Миколаївщині "ділки" заробили 55 млн на незаконному продажу нафтопродуктів

Зп півроку підприємства встигли реалізувати понад три тисячі сумнівних паливно-мастильних матеріалів

У ході проведення заходів в рамках операції "Акциз-2016" працівники оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Миколаївській області провели перевірки приватних підприємств, які незаконно виробляли та здійснювали продаж фільсифікованих нафтопродуктів. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі податківців.

Під час перевірок встановлено факти незаконного виготовлення та реалізації паливно-мастильних матеріалів без відповідних дозвільних документів та сплати акцизного податку. "До проведення заходів залучено спеціальний підрозділ фізичного захисту Головного управління ДФС у Миколаївській області та оперативну групу Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Миколаївській області, адже окремою групою невідомих осіб організовано перешкоджання проведенню законних оперативних дій", - йдеться в повідомленні.

У результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучили понад 1 млн грн, первинну бухгалтерську документацію, а також відібрали зразки паливно-мастильних матеріалів із сховищ, що розташовані на території одного з підприємств, для експертизи. За півроку підприємствами, стосовно яких проводяться оперативні дії, реалізовано понад трьох тисяч тон паливно-мастильних матеріалів сумнівного походження на суму понад 55 млн. гривень. При цьому до державного бюджету сплачувались незначні суми податків.

Миколаївців просять повідомляти про відомі їм факти незаконного виготовлення та обігу пально-мастильних матеріалів Головне управління ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6 (телефон чергової частини (0512) 50-18-41), "телефон довіри" (0512) 47-21-28).

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев