На Миколаївщині чоловік зник під кригою, переходячи ставок

Рятувальники попередили про небезпеку криги й інших рибалок та дітей на річці, але вони відмовилися піти

Жителі Миколаївщини забувають, що незважаючи на морози, крига є ще небезпечною. Один чоловік зник безвісти у ставку. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ДСНС області.

Так, 21 грудня співробітники 20 Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Новобузького району залучалися до проведення пошуку чоловіка, який 18 грудня зник безвісти під час переходу ставку, вкритого кригою. Рятувальники провели обстеження території, однак пошуки результату не дали.

На Миколаївщині чоловік зник під кригою, переходяти ставок

Цього ж дня на пункт зв'язку аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення надійшло повідомлення про те, що на льоду р. Інгул перебувають люди. Рятувальники виїхали на обстеження акваторії на катері на повітряній подушці. Співробітники Служби порятунку зустріли місцевих рибалок та дітей, які каталися на ковзанах.

На Миколаївщині чоловік зник під кригою, переходяти ставок

Рятувальники провели профілактичні бесіди та зазначили, що наразі товщина льодового покриття сягає близько 5 см, а його забарвлення вказує на ненадійність та ризик розколу. Громадяни вислухали поради, однак заледенілу річку не покинули, аргументуючи це чималим досвідом зимової риболовлі та тим, що знають про всі небезпечні фактори.

Рятувальники Миколаївщини нагадують: лід є небезпечним і необережне поводження може призвести до травмування та загибелі.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев