На Миколаївщині через нового директора з школи звільнились майже всі вчителі

В Калинівській загальноосвітній школі Єланецького району свято 1-го вересня опинилось під загрозою

В Калинівській загальноосвітній школі Єланецького району свято 1-го вересня опинилось під загрозою. Через те, що в школу спонтанно призначили нового директора, не зваживши на думку педагогічного колективу. Вчителів та працівників школи пишуть заяви про звільнення. Про це в розповіла заступник директора Калинівської школи Наталія Друзь, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город". 

"Нового директора повинні були призначити ще давно. А вони з понеділка на середу, з середи на понеділок, і ось так нас водили за ніс до сьогоднішнього дня. Хоча до вчорашнього дня було вирішено, що начебто директором повинна була стати педагог, яку ми знаємо і шануємо. Нам всім вчора ввечері подзвонили, сказали бути на представленні директора о 8:00 ранку. Приїжджаємо сьогодні - і замість одного директора, про якого раніше йшлося, представили абсолютно іншого - методиста з районного відділу освіти, яка буде їздити кожен день сюди з Єланця. І справа ж не в директорі, а в тому, що колектив школи, вчителі для району - порожнє місце, наша думка зовсім не враховується, - скаржиться заступник директора школи. - Справа в тому, що ми будемо писати заяви, так як ми не згодні з авторитарним способом роботи, в 90 як-ті. Якщо і далі так буде продовжуватися, то наша школа, одна з кращих в районі, розвалиться. І чи буде завтра перший дзвінок - невідомо, тому що всі налаштовані радикально".

Наталія Друзь зазначила, що незважаючи на те, що завтра в школі відбудеться свято першого дзвоника, вже більше половини вчителів і кілька працівників написали заяви про звільнення.

Працівники Калинівської школи діляться, що глава райдержадміністрації Олена Посашкова, замість того, щоб підтримати колектив школи, вирішила призначити абсолютно невідомого в селі приїжджого директора, який, швидше за все, зручний, насамперед, їй.

"Ось так у нас робиться, по-єланецькому: знімають директорів, а школи опиняються на межі розвалу. Колектив нашої школи районна влада сприймає як пусте місце. І так вчинили з двома школами - одна школа наша і друга - Возсіятське. Або кращі школи району вирішили розвалити, або ми вже не знаємо, що думати", - коментує ситуацію Наталя Друзь.

В даний момент заяви про звільнення написали 9 вчителів (з 16) і 2 працівники школи.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #школа