На Миколаївщині близько 300 кандидатів змагатимуться на виборах тергромад

Найбільша конкуренція у Прибужанівській об'єднаній територіальній громаді, де зареєструвалися 82 кандидати

На виборах 11 грудня за крісла депутатів та сільських і селищних голів у п'яти об'єднаних територіальних громад боротимуться 275 кандидатів. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі громадянської мережі "Опора".

Так, найбільше кандидатів у депутати зареєструвалися на вибори у Прибужанівській об'єднаній територіальній громаді – 82. З них 21 кандидата подала місцева організація партії "Блок Петра Порошенка", по десять – ВО "Батьківщина" та "Відродження". 16 кандидатів зареєструвалися шляхом самовисуванням. А місцева організація партії "Наш край" "покрила" 25 виборчих округів.

Найбільша боротьба за крісло сільського та селищного голови також розгорнеться у Прибужанівській об'єднаній громаді. Там зареєструвались шість кандидатів, зокрема по одному від БПП та "Нашого краю".

Найменше кандидатів у депутати зареєструвалися у Мостівській об'єднаній територіальній громаді – 18, усі самовисуванці. Всього лише один кандидат балотуватиметься на посаду голови Чорноморської сільської громади, нині чинний сільський голова Андрій Дмитренко.

Згідно із законом "Про місцеві вибори", якщо зареєструється лише один кандидат, то за ним і проводитиметься голосування. Його вважатимуть обраним у разі голосування за нього більше половини виборців, які взяли участь у голосуванні.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев