На Миколаївщині біля понтонних мостів встановлять відеоспостереження

Зараз в Снігурівському районі мости від перевантажених фур охороняють поліцейські

Мости на Снігурівщині будуть обладнані системами відеоспостереження, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Голос Снігурівщини" у Фейсбуці.

Практично кожному мешканцю Снігурівського району доволі знайома проблема стану доріг. Ні для кого не секрет, що причиною цієї проблеми є вантажівки, які перевантажені настільки, що під їх вагою не тільки руйнуються дороги, але і тонуть понтонні мости. В минулому році, під час збору врожаю, кожен понтонний міст в нашому районі вже побував під водою, а деякі навіть по кілька разів.

На Миколаївщині біля понтонних мостів встановлять відеоспостереження - фото 1

Сумно, але події минулого року показали, що деяких підприємців взагалі не цікавлять проблеми інших. Вага їх вантажівок сягала до 80 тонн, про що підтверджував ваговий облік на току.

На Миколаївщині біля понтонних мостів встановлять відеоспостереження - фото 2

Аби запобігти повторення минулорічних подій, біля понтонних мостів тепер чергують працівники Снігурівського відділу поліції, які перевіряють вантажівки аграріїв на наявність перевантаження. Разом з тим, будуть задіяні системи відеоспостереження для фіксації порушень.

На Миколаївщині біля понтонних мостів встановлять відеоспостереження - фото 3

Вчора, заступник голови райдержадміністрації Дмитро Попов разом з начальником відділу поліції Андрієм Гриненко провели робочий виїзд до Василівського понтонного мосту, на якому чергують працівники поліції. До речі, на момент приїзду керівництва, працівники поліції вже проводили роз’яснювальну роботу з водієм вантажівки.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев