На Миколаївщині азербайджанець хотів за 5 тис. грн підкупити прокурора

Зловмисник пропонував гроші, щоб прокуратура не оскаржувала використання підробної довідки на тимчасове проживання

Сьогодні, 17 січня, у приміщенні Березанського відділу Миколаївської місцевої прокуратури № 1 слідчі прокуратури області спільно з працівниками Управління захисту економіки Нацполіції задокументували факт дачі громадянином Азербайджану 5 тис. грн хабаря співробітникові прокуратури. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі відомства.

Кошти чоловік пропонував за неоскарження прокуратурою у подальшому майбутнього судового рішення за фактом використання завідомо підробленого документу, а саме підробленої посвідки на право тимчасового проживання (ч.4 ст.358 КК України). Зловмисника затримали під час передачі коштів у порядку 207 ст. КПК України, гроші вилучили.

На Миколаївщині азербайджанець хотів за 5 тис. грн підкупити прокурора

За цим фактом розпочали кримінальне провадження за ч.3 ст.369 КК України, тобто надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення нею в інтересах того, хто надає таку вигоду дій з використанням наданого їй службового становища.

Слід відзначати, що упродовж останніх півтора місяця це вже третій задокументований факт дачі хабара працівникам прокуратури Миколаївської області. Зокрема організатори грального бізнесу хотіли підкупити прокура за $10 тис.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев