На Кінбурні запрацював унікальний реабілітаційнний табір для військових

Еко-кемпінг розміститься на Кінбурні та розважатиме військових йогою, кросфітом та скалодромом

На Миколаївщині для військовослужбовців облаштували унікальний кемпінг. Про це в ефірі телепередачі "Новий день" розповів голова штабу цивільного корпусу "Азов" Ілля Зелінський, передає Depo.Миколаїв.

Ідея про створення місця відпочинку для військових, яке не буде просякнуте радянськими особливостями, вигадали бійці, що познайомились в зоні бойових дій: "Сама ідея народилася в мене і мого побратима з ВМС України, з котрим ми познайомились на сході під час бойових дій".

Тренінговий реабілітаційно-рекреаційний табір "Kinburn NAVY Camp" у період з 23 по 27 серпня він відкриє свої ворота для тридцяти бійців 79 бригади ти бригади морської піхоти, які проходили службу чи отримали поранення у протистоянні з російським агресором.

Еко-кемпінг розміститься на Кінбурні та розважатиме військових йогою, кросфітом та скалодромом: "Це буде нетипового формату табір для військовослужбовців. Там не буде якоїсь радянської бази з запліснявілими стінами, а на обід якась похльобка і т.д. Це буде активний відпочинок. Сам табір - це еко-кемпінг "Kinburn Navy Camp". Ми поговорили з власником цього кемпу, він обома руками підтримав наш проект".

Реалізовувати ідею допомагали волонтери: "Долучили до цього велику кількість волонтерських організацій. Це ще раз доказало, що суспільство у нас не розпорошене і все-таки навколо гарних справ воно ще має змогу об'єднуватись". 

Перша черга військових відправилась на відпочинок вже вчора, 23 серпня. Головною родзинкою відпочинку буде акустичний концерт фронтмену гурту "Брутто" та команда з регбі. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев