На ЧСЗ заявили, що не займаються шпигунством та не вивозять документи до Росії

Голова первинної профорганізації ПАТ "ЧСЗ" Віктор Бурлаченко спростував звернення до ГПУ начебто від колективу та заявив, що це фейк

Нещодавно в мережі з'явилось начебто звернення колективу Чорноморського суднобудівного заводу (далі ЧСЗ) до генерального прокурора України, в якому працівники стверджували, що їх куратор вивозить секретні документи до Росії, передає Depo.Миколаїв.

Голова первинної профорганізації ПАТ "ЧСЗ" Віктор Бурлаченко спростував дане звернення та заявив, що воно було розповсюджене не від членів трудового колективу: "Дане звернення не має ніякого відношення до колективу працівників ЧСЗ. Воно не розглядалося на засіданні профкому або трудового колективу і, тим більше, не поширювалося через офіційні канали. На нашу думку, воно є черговою провокацією, мета якої - дестабілізація роботи підприємства і можлива подальша рейдерська атака. Про те, що лист написано самозванцями, в тому числі, говорить той факт, що двічі в тексті назву підприємства зазначено невірно".

На ЧСЗ стверджують, що дана заява - підробка: "Ні керівництво, ні трудовий колектив підприємства не ведуть будь-якої "антидержавної діяльності", ніхто не займається "шпигунством" і не "вивозить секретні документи на територію РФ".

На ЧСЗ заявили, що не займаються шпигунством та не вивозять документи до Росії - фото 1

На ЧСЗ заявили, що не займаються шпигунством та не вивозять документи до Росії - фото 2

На ЧСЗ заявили, що не займаються шпигунством та не вивозять документи до Росії - фото 3

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев