Молдованку, що продавала миколаївчанок в Росію для проституції посадили у тюрму

Суд Миколаєва засудив до 6,5 років позбавлення волі уродженку Молдови, яка обманом вивозила в Російську Федерацію молодих дівчат

Ленінський районний суд Миколаєва засудив до 6,5 років позбавлення волі уродженку Молдови, яка обманом вивозила в Російську Федерацію молодих дівчат, у тому числі і неповнолітніх для заняття надання платних сексуальних послуг. Про це йдеться у відповідному вироку суду, передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

У встановлений термін їй зарахували період перебування в ізоляторі з 9 грудня 2014 (з розрахунку один день попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі). Крім того суд постановив відшкодувати по 50 тисяч гривень моральної шкоди кожній із чотирьох потерпілих, які в ході слідства і судового розгляду дали викривальні показання.

Жінка була визнана винною в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 149 ( "Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини"), ч.3 ст. 303 ( "Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією") Кримінального кодексу України.

Згідно з вироком, на утриманні у засудженої п'ять неповнолітніх дітей. До заняття сутенерством її привернула мати, яка проживає в РФ. При цьому собі в помічниці вони взяли ще одну жінку, яка раніше сама займалася проституцією.

За розповідями залучених в злочинну діяльність дівчат, тільки одну з них попередили, ніж вона буде насправді займатися в Росії. Іншим обіцяли роботу, пов'язану або з доглядом за літніми людьми, дітьми, або з торгівлею. Справжню мету їх приїзду в РФ їм розповідали вже по прибуттю на місце. На прохання повернути їх в Україну, дівчат ставили перед фактом, що вони повинні будуть повернути витрачені на проїзд гроші, але так як всі вони перебували в складному фінансовому становищі, грошей у них не було, і дівчата таким чином ставали заручницями.

Та ж постраждала, яка погодилася поїхати в Росію саме для того, щоб займатися проституцією, своє рішення пояснила тим, що у неї була маленька дитина, і потрібно було її утримувати.

Потерпілі показали суду, що їм доводилося жити в повній ізоляції від зовнішнього світу, без зв'язку з рідними.

"Одна з потерпілих розповіла, що на той момент їй було 18 років. Її змушували займатися проституцією. Підсудна її била, так як вважала, що у неї є сім-карта, і вона дзвонить комусь із України. За її словами, дівчат роздягали догола і обшукували. Чи не дозволяли телефонувати рідним, з дому не випускали, пізніше їм зняли будинок-сарай, годували недоїдками", - йдеться у вироку суду.

Підсудна свою провину в скоєному не визнала, однак, суд порахував, що зібраних доказів достатньо для залучення її до відповідальності

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Апеляційний суд Миколаївської області відправляв на додаткове розслідування кримінальну виробництво за обвинуваченням двох жінок, причетних до вивезення молодих українок до Росії для заняття проституцією.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев