Міськвиконком знизив тарифи на тепло для п'яти підприємств

Хоч одним стало легше в той час, як вартість газу для населення зросла майже в два рази

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради відкоригував тарифи на теплову енергію для п'яти підприємств міста. Для них вартість тепла була знижена. Таке рішення було ухвалено під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 26 жовтня, повідомля  Depo.Миколаїв.

Начальник відділу цін та цінової політики управління економіки та інвестицій Миколаївської міськради Олена Боличевська пояснила, що рішення пов'язано зі змінами вартості послуг з теплопостачання для підприємств "ТОВ Енергокомфорт", ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект", ТОВ "НИКТЕПЛО" ТОВ ЕК "ЖЕК-5", ТОВ "Телец-ВАК".

В той же час вона зазначила, що для населення тепло не подешевшало, а навпаки: "Вартість газу для населення зросла майже в два рази, а для інших споживачів вартість послуги була знижена", - зауважила Боличевска.

Зокрема, були відкориговані тарифи на послуги централізованого опалення для ТОВ "Енергокомфорт». ОСББ "Наш Дім" сплачуватиме 1148,92 грн./Гкал, інші споживачі по 2301,56 грн./Гкал.

ТОВ "Зоря"-"Машпроект" також торкнулися зміни. Для абонентів житлових будинків з приладами обліку вартість послуги стала - 1278,00 грн./Гкал, а для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії - 28,80 грн./кв. м в місяць в опалювальний період. В той же час для бюджетних установ сума склала 1594,50 грн./Гкал, для інших споживачів - 1671,24 грн./Гкал.

Для ТОВ ЕК "ЖЕК-5" в будинку по вул. Лазурній, 5 тариф на послуги опалення встановили у розмірі 1239,07 грн./Гкал в опалювальний період.

Тарифи для ТОВ "Телец-ВАК" на теплову енергію, послуги теплопостачання та підігрів води в житлових будинках, обладнаних котельнями по вул. Садова, 34 та вул. 5-й Слобідській, 74 на такому рівні: тариф на теплову енергію 1327,87 грн./Гкал, тариф на послуги теплопостачання 18,56 грн./кв. м, а тариф на підігрів води 66,38 грн./куб. м.

Для забезпечення послугами теплопостачання об'єктів, що знаходяться на території військового містечка № 62 та обслуговуються ТОВ "НИКТЕПЛО" встановили такі тарифи: для об'єктів з приладами обліку теплової енергії в розмірі 1220,00 грн./Гкал, а для об'єктів без приладів обліку теплової енергії в розмірі 32,95 грн./кв. м. в місяць протягом опалювального сезону.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев