Мінфін погодив передачу "Облтеплоенерго" на баланс Миколаєва

Місто має виконувати зобов'язання за угодами про позику підприємства з Міжнародним банком реконструкції та розвитку

Міністерство фінансів розглянуло пропозицію Миколаївської ОДА щодо погодження можливості прийняття-передачі цілісного майнового комплексу теплопостачання ОКП "Облтеплоенерго" із спільної власності сіл, селищ, міст області до комунальної власності територіальної громади м. Миколаїв. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ОДА.

Умовою передачі є надання Миколаївською міською радою гарантії, якою вона зобов'язується протягом строку дій двох угод про позику "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку здійснювати усі необхідні заходи та передбачати в бюджеті міста кошти, достатні для сплати усіх платежів з обслуговування субкредиту. Всі відповідні договори, після надання вказаної гарантії, необхідно буде переукласти. Таким чином Мінфін погодив передачу підприємства на баланс міста.

Зазначимо, що 7 грудня, на позачерговій сесій облради, депутати проголосували за передачу "Миколаївоблтеплоенерго" зі спільної власності області у комунальну власність Миколаєва. Гроші на повернення боргів за зарплатнею не відилили, проте вирішили створити робочу групу з представників всіх фракцій, чиновників, представників трудового колективу і визначитись з кандидатами на посаду директора обласного КП.

Депутати Миколаївської міськради погодили виділення коштів на погашення боргу перед ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", а також домовились про подальше створення робочої групи, яка буде опрацьовувати питання передачі підприємства в комунальну власність міста. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев