Мінекології відзначило Миколаївщину з прибирання сміття

Жителі можуть повідомити про стихійні сміттєзвалища онлайн, і місцева влада має прибрати їх протягом місяця

Мінекології відзначило Миколаївщину з пр…

Миколаївщина потрапила до ТОП найактивніших областей з прибирання сміття. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ОДА.

За словами міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, серед найактивніших у прибиранні сміття - місцева влада Київської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської та Житомирської областей. А ось "пасуть задніх" – Одеська, Полтавська, Херсонська, Львівська та м. Київ. Зазначається, що Донецька та Луганська області демонструють 100% виконання.

Нагадаємо, що 8 вересня 2016 року за ініціативою міністра екології Семерака для отримання оперативної інформації про наявні як легальні, так і стихійні сміттєзвалища в Україні розпочав роботу електронний сервіс, де кожен може зареєструватися і залишити повідомлення про сміттєзвалища. Отримані дані обробляються і надсилаються у вигляді звернень громадян до органів місцевої влади для подальшого вирішення питання.

Інтерактивна мапа має також мобільний додаток з функцією онлайнсповіщення, який функціонує на всіх мобільних пристроях. Завантаживши безкоштовно програму на телефон, кожен може оперативно сповістити про виявлене сміттєзвалище та додати фото. Сервіс є офіційним ресурсом Мінекології, і всі звернення, отримані через нього, вважаються офіційними зверненнями громадян.

Станом на сьогодні від громадян України надійшло 545 звернень щодо місця знаходження сміттєзвалищ. Крім того, сервіс "Інтерактивна мапа сміттєзвалищ" контролюється протокольним дорученням Кабміну. Відповідно до цього документа місцеві органи влади зобов'язані в місячний строк ліквідовувати стихійні і санкціоновані сміттєзвалища.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook