Миколаївцям розповіли, коли можна чекати тепла в домівках

У мерії визнають, що ТЕЦ та "Облтеплоенерго" вперше за 10 років не готові 100% до опалювального сезону

Опалювальний сезон в Миколаєві почнеться при середньодобовій температурі +80С або нижче протягом трьох діб. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Як зазначив віце-мер Валентин Гайдаржи під час розширеної апаратної наради в мерії, на жаль, за останні приблизно 10 років за станом на 10 жовтня ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" і "Миколаївська ТЕЦ" не готові на 100 % до початку опалювального сезону. Однією з причин називають постанову Кабміну № 217, яке не давало можливості підприємствам своєчасно платити зарплатню і податки, готуватися до опалювального сезону.

"У той же час за інформацією Мінрегіону заборгованість наших підприємств за газ за минулі опалювальні сезони найменша по державі. Незважаючи на такі показники, надходження на розрахунковий рахунок теплопостачальних підприємств було не більше 10 відсотків", - сказав Гайдаржи.

Тому місто взяло на себе виконання інвестпрограми ОКП "Миколаївоблтеплоенерго". На думку Гайдаржи, це сталося запізно, оскільки довго йшли переговори з попереднім керівництвом підприємства. Віце-мер запевнив, що комунальні служби міста зроблять все можливе, щоб встановити лічильники в будинках миколаївців, але не до опалювального сезону, тому що обсяг роботи дуже великий.

"Зобов'язання, які ми брали на себе з установки лічильників на початку бюджетного року, будуть виконані. З 287 лічильників встановлено 234, в інших будинках немає технічної можливості або установка комерційного вузла обліку газу не на користь жителів. Найбільші об'єкти, які ми взяли у "Облтеплоенерго" з установки лічильників, будемо намагатися зробити в жовтні", - сказав віце-мер.

Крім того, він підтвердив, що всі прилади обліку газу, встановлені на котельнях, повірені.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев