Миколаївцям презентували хрестоматію сучасної української дитячої літератури

Учні вчитимуться за новими хрестоматіями, вперше виданими за бюджетні кошти, у початковій школі

У миколаївській науково-педагогічній бібліотеці відбулася презентація хрестоматії сучасної української дитячої літератури для читання в 1-2 класах та 3-4 класах серії "Шкільна бібліотека". Вперше за історію незалежності книга серії "Шкільна бібліотека" друкується за бюджетні кошти. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі ОДА.

Хрестоматію для початкової школи видали завдяки прозорим процедурам на зекономлені кошти при закупівлі підручників для восьмих класів. Загальний тираж по Україні - 640 тис. примірників (по 320 тис. для кожного тому). До Миколаївської області надійшло 9643 примірники хрестоматії для читання у 1-2 класах та 9762 примірники - для читання у 3-4 класах, яку департамент освіти і науки ОДА розподілив пропорційно до кількості учнів між містами та районами області. Хрестоматії для початкової школи надійдуть до усіх загальноосвітніх навчальних закладів області після зимових канікул.

Хрестоматія сучасної дитячої літератури – збірка творів сучасних українських письменників для дітей, доданих до програми літературного читання в рамках оновлення навчальних програм для 1-4 класів. Насамперед, це твори письменників, яких немає в чинних підручниках: Сашка Дерманського, Івана Андрусяка, Галини Малик, Лесі Вороніної, Катерини Бабкіної, Галини Ткачук, Григорія Фальковича, Оксани Лущевської, Василя Голобородько, Тетяни Стус, Тараса та Мар'яни Прохаськів, та інших – всього близько 40 імен.

Відзначається високий рівень видавничої культури книжки, мета якої полягає ще й у тому, щоб показати нові стандарти якості шкільного посібника. Майже на кожній сторінці хрестоматії розмістили авторські ілюстрації українських художників, завдяки чому книги є змістовними і мальовничими.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев

Метки: #школа