Миколаївців запрошують в армію на службу за контрактом

Військовим обіцяють зарплатню мінімум 7 тис. грн, безкоштовне медзабезпечення та інші пільги

Військові комісаріати Миколаївської області продовжують набір на службу в ЗСУ за контрактом. Хто може потрапити на службу, повідомили Depo.Миколаїв в прес-службі ОДА.

На сайті ОДА зазначені вимоги до потенційних кандидатів. Зазначається, що військовослужбовцям за контрактом гарантований повний соціальний пакет під час проходження служби – безоплатне медичне забезпечення, пільгове або безкоштовне санаторне-курортне лікування, право на отримання житла, право на отримання другої вищої освіти.

Крім цього, держава гарантує достойну заробітну плату (для рядового складу мінімум 7000 грн, для сержантського складу до 8000 грн та більше), можливість мовної підготовки (вивчення іноземної мови за рахунок держави у ВНЗ та за кордоном), участь у миротворчих операціях та миротворчих місіях за кордоном, перспективи та кар'єрний ріст. За детальною інформацією та довідками щодо прийому на військову службу за контрактом звертайтесь до Миколаївського обласного військового комісаріату: м. Миколаїв, вул. Спаська 33, тел. (0512) 37-54-54.

Миколаївців запрошують на службу за контрактом в армію

Миколаївців запрошують на службу за контрактом в армію

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Николаев